Nowa Hurtownia

Jak donosi dzisiejsza prasa, w ubiegły poniedziałek nastąpiło w naszym mieście otwarcie kolejnego sklepu, a w zasadzie hurtowni.
Tym razem jest to hurtownia elektryczna, ale szeroki asortyment artykułów sprawia, że można tutaj również zaopatrzyć się w niezbędne podczas każdego remontu czy majsterkowania gwoździe w różnych rozmiarach. Specyfika hurtowni jest taka, że zamówienia mogą być zrealizowane również poprzez formularz na stronie internetowej firmy.
Połączona jest ona także ze stroną, na której reklamuje się bliźniacza firma, a mianowicie hurtownia przewodów. Tutaj bez najmniejszych problemów można zakupić dowolne ilości potrzebnych produktów, a oferowane kable są rzeczywiście wysokiej jakości.
Pisząc „dowolne ilości” należałoby jednak sprostować, że nie jest to określenie do końca ścisłe, ponieważ hurtownia przewodów w przeciwieństwie do wyżej wspomnianej elektrycznej – nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ w jednym z większych marketów w mieście można zakupić kable z tej firmy na stanowisku detalicznym. Oblicza się, że obrót w obydwu hurtowniach jest na tyle wysoki, że w najbliższym czasie można się spodziewać otwarcia kolejnego punktu tej firmy w naszym mieście. Okazuje się, że niezależnie od nasycenia rynku, zawsze znajdują się odbiorcy na gwoździe i kable dobrej jakości.

Przy okazji pisania artykułu przypomniał mi się film z Mozliwości dynamicznej iluminacji LED – Hurtownia Elektryczna GRODNO . Trzeba przyznać, że robi wrażenie

Ostatnie Tweety Ostatnie Tweety