Badania statystyczne

Według ostatnich badań statystycznych, nasza firma – przedsiębiorstwo usługowo – handlowo – produkcyjne – zwiększyła w minionych trzech latach zatrudnienie o ponad dwadzieścia procent, nie notując jednocześnie zwolnień bądź innej formy redukcji zatrudnienia. Przez minione lata rozwijały się kolejne działy w kolejnych miastach i tak mamy w tym momencie osiem oddziałów w największych miastach Polski, a w dwóch kolejnych otwiera się odpowiednio hurtownia przewodów i hurtownia elektryczna, przy funkcjonujących już czterech sklepach, w których można nabyć produkowane przez nas kable oraz dystrybuowane przez naszą firmę gwoździe. Dalsze plany rozwoju zakładają otwarcie filii w następnych sześciu miastach, rozważany jest także plan wkroczenia na rynek mniejszych miejscowości, a także większych wsi, gdzie taki asortyment, jak gwoździe czy kable z całą pewnością znajdzie sporą liczbę stałych odbiorców. Towar z i do naszych punktów i placówek dostarczany jest przez samochody pochodzące z naszej firmowej floty, a w następnym roku planowany jest zakup kolejnych dziesięciu samochodów.
Prawdopodobnie także zatrudnienie ulegnie dalszemu wzrostowi. Pod uwagę brani będą kandydaci mający już doświadczenie w sprzedaży artykułów elektrycznych i na pewno nasza hurtownia przewodów stanie się dla nich atrakcyjnym miejscem pracy.

Współpracujemy z www.turboexpert.pl w zakresie regeneracji zużytych turbosprężarek. Na terytorium Czech z firmą Turboexpert24.

Ostatnie Tweety Ostatnie Tweety